Kafe instant nga elbi, 120g

Kafe instant nga elbi, 120g

La Finestra

Çmimi i zakonshëm €5,50 Zbritje

Zëvendësues i kafesë nga elbi i rritur në mënyrë organike. Shtoni 2-3 lugë gjelle në një gotë me ujë të nxehtë dhe shijojeni.

Tabela e vlerave ushqyese
Vlera e energjisë
1533 kJ / 362 kcal
Yndyrnat 0,2 g ..prej të cilave acidet yndyrore të ngopura 0,1 g
Karbohidratet 79,0 g ..nga të cilat sheqerna 0,3 g
Proteinat 6,5 g
Kripë 0,13 g

Atribute të veçanta
Organike
I përshtatshëm për veganët