Instant kafe nga drithrat, 100g

Instant kafe nga drithrat, 100g

Lebensbaum

Çmimi i zakonshëm €5,50 Zbritje

Një zëvendësim i kafes nga elbi, çikora dhe thekra, të pasuruar me ëmbëlsinë e maltit të elbit dhe fiqve. Nuk përmban kafeinë. Shtoni 1 lugë çaji të plotë në një filxhan me ujë të nxehtë dhe shijojeni.

Vlerat mesatare ushqyese për 100 g / ml
Vlera e energjisë 1534 kJ / 362 kcal
Yndyra 0.2 g
..nga të cilat acide yndyrore të ngopura 0.2 g
Karbohidratet 81.0 g
.. nga të cilat sheqerna 13.0 g
Proteinë 3.7 g
Kripë 0.16 g


Atribute të veçanta
Organike
I përshtatshëm për veganët