Happy mama infusion, 20 qese

Happy mama infusion, 20 qese

Physalis

Çmimi i zakonshëm €4,90 Zbritje

Infuzion bimor Physalis Happy mama® përmirëson sekretimin e qumështit dhe redukton ngërçet e foshnjës tuaj. Ky infuzion përmban barishte (finok, hithër thumbuese dhe anise) që njihen prej shekujsh se kanë një efekt të dobishëm në prodhimin e qumështit të nënës. Bari i limonit sjell qetësi të shtuar. Një ndihmë natyrale për ushqyerjen me gji të suksesshëm, që përdoret gjatë gjithë shtatzënisë dhe deri në përfundimin e periudhës së dhënies së gjirit. I butë, me aromë të këndshme.

Përmban sasi të papërfillshme yndyre, yndyrna të ngopura, karbohidrate, sheqer, proteina, kripë për 100 g infuzion të përgatitur.
Përbërësit: hithra*, kopër*, anise*, limon bar*, jamball*. *kultura organike.

PËRMBAJTJA
20 qese bio

PËRDORIMI
Fusni një qese për 5 minuta në ujë të valuar. Deri në 3 gota në ditë.

Përmban jamball – personat që vuajnë nga hipertensioni duhet të shmangin konsumimin e tepërt.

Është e rëndësishme të hani një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe të udhëheqni një mënyrë jetese të shëndetshme.

Ruani në një vend të freskët (maksimum 25°C), të thatë dhe të errët.