Granola Daily, 250g

Granola Daily, 250g

Biotona

Çmimi i zakonshëm €9,80 Zbritje

Shkoni për ndryshime më të mëdha në mëngjesin tuaj. Kapërceni tërshërën tradicionale dhe zbuloni në vend të kësaj këtë granola krokante, pa gluten dhe lehtësisht të tretshme të bazuar në hikërror të aktivizuar. E mbushur me përbërës natyralë të zgjedhur me kujdes që do të befasojnë shijet tuaja, herë pas here. Kjo Power Granola Daily ka shumë yndyrna të shëndetshme dhe fibra të mjaftueshme për t'ju dhënë një ndjenjë të plotë që zgjat për orë të tëra. Ideale për të nisur ditën ose si një meze të lehtë.
Çokollatë e pastër  •  Baobab  •  Arra  •  Farat

PËRDORIMI
E shijshme për mëngjes me pak qumësht (perime), kos dhe/ose fruta të freskëta për një ndjenjë të plotë që zgjat deri në drekë, ose si meze të lehtë.