Goji berry, 100g

Goji berry, 100g

OLA BIO

Çmimi i zakonshëm €5,80 Zbritje

Manaferrat ekzotike goji (goji berry), si të gjitha frutat, ju ofrojnë karbohidrate në formën e sheqernave. Një lugë mund ta pasurojë vaktin tuaj me shije, pa ju rritur energjinë. Sigurisht, shija nuk është e vetmja gjë që mund t'i japin dietës suaj.

Manaferrat Goji kanë një përmbajtje të lartë kompleksesh polisakaride (karbohidrate komplekse), janë një burim shumë i mirë i karotenoideve (provitamina A), vitaminës C, hekurit, kalciumit. dhe përveç kësaj, ato janë të pasura me flavonoide, të cilat njihen për aktivitetin e tyre të fortë antioksidues.