Gjalp anticelulit për trup, 200ml

Gjalp anticelulit për trup, 200ml

Siberica

Çmimi i zakonshëm €6,90 Zbritje

I pasur dhe kremoz, gjalpi i trupit siberian është një formulë e veçantë për të reduktuar efektin e lëvozhgës së portokallit, duke përmirësuar njëkohësisht pamjen dhe strukturën e lëkurës.

Vaji i kedrit dhe pishës siberian përmirëson qarkullimin e gjakut dhe vaji i bredhit siberian rinovon dhe zbut lëkurën. Vajrat e ferrës së detit Altai dhe vaji i manaferrës nordike mbrojnë lëkurën nga ndikimet e jashtme të ashpra, e zbutin atë dhe theksojnë shkëlqimin e saj natyral. Dylli i bletës së egër i jep lëkurës butësi dhe është një hidratues i shkëlqyer natyror. Adaptogen schisandra është jashtëzakonisht i dobishëm për lëkurën me efektin e tij të fortë antioksidues dhe pasurinë e vitaminave E dhe C.

Lëkura juaj do të bëhet më e butë, më e lëmuar dhe më e bukur çdo ditë.