Detox+, 20 qese

Detox+, 20 qese

Physalis

Çmimi i zakonshëm €5,20 Zbritje

  • Mështekna mbështet eliminimin e toksinave
  • Luleradhiqja mbështet pastrimin e brendshëm


Përshkrimi
Infuzion bimor organik

Dukeni zbehtë? Ndiheni të molisur dhe të lodhur? Është e rëndësishme që toksinat të largohen nga trupi juaj. Infuzion biologjik Physalis Detox+ përmban mështknë, hithër dhe goldenrod, të cilat të gjitha kontribuojnë në eliminimin e toksinave përmes veshkave tuaja. Bari i shtratit dhe luleradhiqja mbështesin më tej këtë proces të pastrimit të brendshëm, ndërsa hibiskusi jep energji dhe vitalitet të shtuar. I butë, me aromë të këndshme.

Është thelbësore që të kombinoni Physalis Detox+ me një dietë të shëndetshme, të ekuilibruar dhe ushtrime të mjaftueshme. Pini dy litra ujë në ditë.

Përmban sasi të papërfillshme yndyre, yndyrna të ngopura, karbohidrate, sheqer, proteina, kripë për 100 g infuzion të përgatitur.

PËRMBAJTJA
20 qese bio

PËRDORIMI
Fusni një qese për 5 minuta në ujë të vluar. Deri në 3 gota në ditë.