Çokollatë me lajthi, 70g

Çokollatë me lajthi, 70g

Benjamissimo

Çmimi i zakonshëm €3,70 Zbritje

Çokollata e shijshme me shtimin e lajthive do t'ju kënaqë me teksturën e saj dhe është e përbërë nga përbërës ekskluzivisht organikë dhe nuk përmban gluten.

Vlerat mesatare ushqyese për 100 g/ml
Vlera e energjisë 2274 kJ / 630 kcal
Yndyrë 50.0 g
..nga të cilat acide yndyrore të ngopura 28.0 g
Karbohidratet 29.0 g
..nga të cilat sheqerna 2.0 g
Proteina 9.3 g
Kripë 0,06 g

Atribute të veçanta
Pa sheqer të shtuar. Përmban sheqerna natyrale.
Organike
I përshtatshëm për veganët
Kosher