Çokollatë Espresso Biscotti, 40g

Çokollatë Espresso Biscotti, 40g

Vivani

Çmimi i zakonshëm €1,70 Zbritje

Bar me çokollatë qumështi i mbushur me një krem të hollë ekspres dhe copa krokante vafere. Plotësuesi i përsosur për çdo kapuçino, kafe me qumësht, latte makiato,…

Përbërës: çokollatë qumështi: sheqer kallami i papërpunuar*, gjalpë kakao*°, qumësht i plotë pluhur*, masë kakao*°, krem pluhur*, pluhur qumështi i skremuar*, ekstrakt i vaniljes burbon*;
mbushje (50 %): sheqer kallami i papërpunuar*, qumësht i plotë pluhur*, yndyrë palme* (i qëndrueshëm), gjalpë kakao*°, copa vafere* 5 % (miell gruri*, emulsifikues: lecitina luledielli*, vaj luledielli*, deti kripë), kafe ekspres* 4,75%

Lëndët e ngurta të kakaos: minimumi 32%.
Lëndët e ngurta të qumështit: minimumi 26%.
Mund të përmbajë përbërës të arrave të pemëve.
* nga bujqësia organike
°Certifikuar nga Aleanca e Rainforest
DE-ÖKO-013