Çokollatë Dark Nougat Croccante, 35g

Çokollatë Dark Nougat Croccante, 35g

Vivani

Çmimi i zakonshëm €1,70 Zbritje

Kjo delikatesë kremoze është e rafinuar me lajthinë më të mirë të pjekur të brishtë, e cila pasuron aromën me një përbërës të bukur krokant. Në krye, ky bar është i përshtatshëm për një ushqim vegan!

Përbërës: Sheqer kallami i papërpunuar*, pastë lajthie* 22 %, masë kakao*°, gjalpë kakao*°, lajthi e brishtë* 8% (sheqer kallami i papërpunuar*, lajthi*, shurup glukoze misri*, karamelsirup*) ekstrakt vanilje burbon*

Lëndët e ngurta të kakaos: minimumi 36%.
Mund të përmbajë përbërës të arrave të tjera, qumësht dhe gluten.
* nga bujqësia organike
°Certifikuar nga Aleanca e Rainforest
DE-ÖKO-013