Çokollatë Crunchy Coconut, 35g

Çokollatë Crunchy Coconut, 35g

Vivani

Çmimi i zakonshëm €1,70 Zbritje

Ky bar çokollatë me pastë kokosi dhe thekon të shijshëm të pjekur të kokosit është shoqëruesi i përsosur vegan për në lëvizje. Jashtëzakonisht i butë dhe një theks për çdo të varur nga kokosi. Ashtu si të gjithë cokollatat VIVANI, ajo vjen në paketim miqësor ndaj mjedisit.

Përbërës: Sheqer kallami i papërpunuar*, gjalpë kakao*°, paste kokosi* 15 %, masë kakao*°, thekon kokosi* (i pjekur) 8 %, pluhur kokosi* 5 %, shurup orizi pluhur*.

Lëndët e ngurta të kakaos: 37% minimale në përmbajtjen e çokollatës.
Mund të përmbajë përbërës të arrave, qumështit dhe glutenit.
*nga bujqësia organike
°Certifikuar nga Aleanca e Rainforest
DE-ÖKO-013