Çaj Xhenxhefil Limon
Çaj Xhenxhefil Limon

Çaj Xhenxhefil Limon

Yogi Tea

Çmimi i zakonshëm €0,00 €4,50 Zbritje

Produkt nga Kroacia, me Çertifikatë Organike nga Unioni Evropian.

Përzierje çaji me xhenxhefil, limon dhe bimë tjera aromatike. Kombinimi i xhenxhefilit dhe mentes me limon qetëson lukthin dhe ndihmon në tretjen e ushqimit dhe përmirësimin e metabolizmit. Për përgatitjen më të mirë të çajit, hudhni një qese çaji në ujë të valë. Le të qëndrojë për rreth 4-6 minuta (ose më gjatë për një aromë më të fortë) dhe butësisht shtrydhni qesen për lirimin e përbërësve aktivë në ujë.

Vendi i origjinës: GJERMANIA