Çaj Women's Energy
Çaj Women's Energy

Çaj Women's Energy

Yogi Tea

Çmimi i zakonshëm €4,50 Zbritje

Produkt nga Kroacia, me Çertifikatë Organike nga Unioni Evropian.

Një përzierje e çajit e projektuar posaçërisht për të gjetur ca kohë për ju në një jetë të përditshme të zënë. Provoni përzierjen e shijshme të çajit aromatik me hibiskus, xhenxhefil, kanellë, kardamom dhe bimë tjera. Pa përmbajtje të kafeinës, me shije të ëmbël, të fuqishme, inspiruese. Për përgatitjen më të mirë të çajit, hudhni një qese çaji në ujë të valë. Le të qëndrojë për rreth 7 minuta (ose më gjatë për një aromë më të fortë) dhe butësisht shtrydh qesen për lirimin e përbërësve aktivë në ujë.

Vendi i origjinës: GJERMANIA