Çaj Women's Balance

Çaj Women's Balance

Physalis

Çmimi i zakonshëm €5,20 Zbritje

  • Gjethja e mjedrës, manteli i zonjës dhe speci i murgut mbështesin rehatinë (para) menstruale dhe menopauzë
  • Hibiscus dhe manteli i grave kontribuojnë në vitalitet dhe energji

Përshkrimi
Infuzion bimor bimor

Bilanci femëror shpesh prishet nga luhatjet e ndryshme hormonale. Infuzion bio bimor i Physalis Women's balance përmban gjethe mjedër, mantel zonje, piper murgu, shufër të vërtetë të artë dhe sherebelë, të cilat kontribuojnë në rehati më të madhe gjatë periudhës (para)menstruale dhe gjatë tranzicionit të menopauzës. Hibiscus dhe manteli i zonjës ndihmojnë për të siguruar vitalitet dhe energji më të madhe. Shije e butë dhe e këndshme.
Përmban sasi të papërfillshme yndyre, yndyrna të ngopura, karbohidrate, sheqer, proteina, kripë për 100 g infuzion të përgatitur.


Përbërësit: gjethe mjedër*, yarrow*, manteli i zakonshëm zonjash*, hibiskus*, shufra e artë evropiane*, verbena limoni*, lulja e blirit*, speci i murgut*, sherebela*. *kultura organike

PËRMBAJTJA
20 thasë bio

PËRDORIMI
Fusni një qese për 5 minuta në ujë të valuar. Deri në 3 gota në ditë.