Çaj pjeshkë e kajsi BLIFF

Çaj pjeshkë e kajsi BLIFF

BLIFF

Çmimi i zakonshëm €0,00 €2,40 Zbritje

Produkt nga Kosova, 100% organik. Çaj Pjeshkë&Kajsi (15 qese x 2 g). Zgjedhja e kujdesshme e bimëve më të mira ekologjike. Kënaq me aroma intensive dhe shije të natyrës së pastër. Merrni një erë dhe ngrohuni në çdo filxhan. Udhëzimet për përdorim: Nxeheni ujin derisa të vloj. Lëreni qesen e filtrit në një filxhan prej 1,5 - 2 dl ujë të vluar. Pas 10 minutave hiqeni qesen. Shtoni disa ëmbëlzues natyral (shurup agave, orizi ose elbi), dhe shijoni aromën natyrale, të pijes së parezistueshme dhe të shijshme. Shije nga frutat e malit. Shije nga sekretet e Natyrës!