Çaj Rooibos

Çaj Rooibos

Yogi Tea

Çmimi i zakonshëm €4,50 Zbritje

Ngjallni bukurinë e Afrikës së Jugut me çajin tonë të shijshëm, tërësisht organik Yogi Chai Rooibos - një kthesë krijuese në një përzierje tradicionale çaji Chai. Rooibos, një çaj i kuq i pasur me antioksidantë dhe i shijuar për shekuj nga njerëzit e Kepit Perëndimor të Afrikës së Jugut, kombinohet me një përzierje tradicionale Ayurvedic të kardamomit, kanellës dhe karafilit. Shijoni ngrohtësinë pikante të çajit Yogi Chai Rooibos në çdo kohë të ditës apo natës për një filxhan çaji magjepsës dhe intrigues të shijshëm.*