Çaj Pure Happiness

Çaj Pure Happiness

Yogi Tea

Çmimi i zakonshëm €4,50 Zbritje

Kështu ndihet lumturia e pastër. Kombinimi i freskët me fruta i vajit esencial të barit të limonit me cilësi të lartë dhe vajit të limonit me çaj jeshil Sencha dhe një prekje xhenxhefili sjell një buzëqeshje në buzët tona.

"Merr frymë thellë dhe ndjehu i lumtur."

Limon bar*, çaj jeshil*, xhenxhefil*, jamball*, kanellë*, gëlqere*, lëvozhgë limoni*, mente*, balsam limoni*, luleradhiqe*, vaj bari i limonit*, vaj limoni*