Çaj Pure freshness

Çaj Pure freshness

Yogi Tea

Çmimi i zakonshëm €6,70 Zbritje

Ky çaj freskues i nenexhikut, xhenxhefilit dhe barit të limonit zgjon dhe stimulon të gjitha shqisat me çdo gllënjkë.

Atribute të veçanta
Organike
I përshtatshëm për veganët