Çaj pH Balance

Çaj pH Balance

Yogi Tea

Çmimi i zakonshëm €4,50 Zbritje

Përzierje aromatike e çajit Ayurvedic me livando, luleradhiqe dhe bimë të tjera aromatike. Metoda e përgatitjes: për përgatitjen më të mirë të çajit, hidhni një qese çaj me ujë të vluar. Lëreni të qëndrojë për rreth 4 deri në 6 minuta (ose më gjatë për një aromë më të fortë) dhe shtrydhni butësisht qesen për të lëshuar përbërësit aktivë në ujë.