Çaj Moon Salutation

Çaj Moon Salutation

Yogi Tea

Çmimi i zakonshëm €4,50 Zbritje

Yogi Tea Moon Salutation është shoqëruesi ideal për ata që kërkojnë paqe, relaksim dhe harmoni. Kjo përzierje Ayurvedic e bazuar në eukalipt, hibiskus të bardhë dhe balsam limoni është ideale për një seancë joga, për shembull.