Çaj i gjelbërt
Çaj i gjelbërt

Çaj i gjelbërt

Yogi Tea

Çmimi i zakonshëm €4,50 Zbritje

Produkt nga Kroacia, me Çertifikatë Organike nga Unioni Evropian.

Shijoni përzierjen aromatike të çajit jeshil me xhenxhefil, guarana, borzilok dhe bimë të tjera aromatike. Përmirëson shëndetin e zemrës, e ulë nivelin e sheqerit në gjak, zvogëlon mundimin dhe përmirëson metabolizmin dhe ndihmon në humbje peshe. Për përgatitjen më të mirë të çajit, vlojeni ujin dhe pastaj ftoheni në 80°C (rreth 10 min) dhe çajin. Le të qëndrojë për 2-3 minuta, butësisht shtrydhni qesen për lirimin e përbërësve aktivë në ujë.

Vendi i origjinës: GJERMANIA