Çaj Fresh Inspiratiom

Çaj Fresh Inspiratiom

Yogi Tea

Çmimi i zakonshëm €6,70 Zbritje

Ky çaj freskues me mente, xhenxhefil dhe limoni zgjon dhe stimulon të gjitha shqisat me çdo gllënjkë.

Atribute të veçanta
Organike
I përshtatshëm për veganët