Çaj Detox, 50g

Çaj Detox, 50g

BLIFF

Çmimi i zakonshëm €3,50 Zbritje

Përzierja bimore Detox ju ofron një çaj i cili shfaqë efikasitet në eliminimin e toksinave nga trupi, duke promovuar funksionimin e sistemit imunitarë, duke realizuar detoksifikimin dhe pastrimin e duhur të organizmit për të përmirësuar cilësinë e jetës suaj.
Filloni ditën me një filxhan çaj Detox; kjo terapi mund të luftoj radikalet e lira dhe të largoj toksinat metalike.
Gjithashtu, këto bimë mund të ndihmojnë në tretje më të mirë, rrisin cilësinë e lëkurës dhe eliminojnë papastërtitë nga gjaku.