Çaj Classic
Çaj Classic

Çaj Classic

Yogi Tea

Çmimi i zakonshëm €4,20 Zbritje

Kjo përzierje e mrekullueshme e kanellës së ëmbël, kardamomit, xhenxhefilit të ëmbël, karafilit dhe piperit frymëzoi brezat e jogëve, si dhe markën YOGI TEA® dhe hodhi themelet për diversitetin e përzierjeve tona të çajit Ayurvedic. Shijojeni më së miri të ëmbëlsuar dhe të përzier me qumësht ose një alternativë vegane.

Çaji me të cilin filloi historia YOGI TEA®.

Më së miri përdoret për relaks, ngrohje, rregullim të metabolizmit, qetësim dhe marrje të energjisë.

Për përgatitjen më të mirë të çajit, hudhni një qese çaji në ujë të valë. Le të qëndrojë për rreth 7 minuta (ose më gjatë për një aromë më të fortë) dhe butësisht shtrydh qesen për lirimin e përbërësve aktivë në ujë.