Çaj Breathe Deep
Çaj Breathe Deep

Çaj Breathe Deep

Yogi Tea

Çmimi i zakonshëm €4,50 Zbritje

Produkt nga Kroacia, me Çertifikatë Organike nga Unioni Evropian.

Shijoni përzierjen aromatike të eukaliptit, borzilok, trumzës dhe bimëve tjera aromatike (kardamom, kanellë, xhinxher, vanilë). Çaji nuk përmban kafeinë dhe është i përshtatshëm për veganët. Ndihmon në shëndetin e sistemit respiratorë. Për përgatitjen më të mirë të çajit, hudhni një qese çaji në ujë të valë. Le të qëndrojë për rreth 7 minuta (ose më gjatë për një aromë më të fortë) dhe butësisht shtrydhni qesen për lirimin e përbërësve aktivë në ujë.

Vendi i origjinës: GJERMANIA