Borzilok, 15g
Borzilok, 15g

Borzilok, 15g

Lebensbaum

Çmimi i zakonshëm €3,40 Zbritje

Borzilok i thatë nga mbarështimi i kontrolluar, me shije dhe aromë superiore. Një erë e preferuar e erëzave që është një pjesë e domosdoshme e kuzhinës mesdhetare dhe ushqimeve me domate dhe mocarellë. Gjithashtu përputhet me ushqimet e ndryshme me makarona, kërpudha dhe perime, me supa, salca dhe brusketa. Rekomandohet të shtoni borzilokun në fund të gatimit, për të shmangur humbjen e aromës.