Banana çips Bio pa sheqer, 200g

Banana çips Bio pa sheqer, 200g

OLA BIO

Çmimi i zakonshëm €2,90 Zbritje

Feta banane të thata krokante.

Një meze e lehtë për të gjitha orët e ditës. Mund të ketë përdorime të shumta në ëmbëlsirat. Banania është një nga frutat më të dobishme sepse i siguron trupit energjinë e nevojshme dhe është e pasur me shumë lëndë ushqyese.

Ka shumë fibra, të cilat shkaktojnë ngopje, dhe e furnizon trupin me vitamina A, B, C, E, si dhe me kalium, hekur, kalcium, selen, zink dhe magnez.