Aromë gjallëruese për banjo me limon, 100ml
Aromë gjallëruese për banjo me limon, 100ml

Aromë gjallëruese për banjo me limon, 100ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €15,90 Zbritje

Aroma gjallëruse për banjo me limon zgjon shqisat dhe energjizon mendjen. Aroma e ndritshme e limonëve të pjekur në diell harmonizohet me limon të freskët për të ngritur disponimin tuaj.
Formulimi: Lëkura e limonit dhe vaji bazik i limonit tonifikojnë, duke ndihmuar në zvogëlimin e shfaqjes së celulitit si pjesë e një rutine të kujdesit për trupin nga Dr. Hauschka. Vaji i farave të lulediellit mbron butësisht lagështinë. Vaji i ricinhusit i sulfatuar lejon që kjo esencë e banjës të shpërndahet lehtësisht në ujë.