Aloe vera xhel për trup, 100ml

Aloe vera xhel për trup, 100ml

URTEKRAM

Çmimi i zakonshëm €6,80 Zbritje

Xheli i aloe vera ndihmon në krijimin e kolagjenit dhe rivendosjen e formimit elastik të lëkurës. Hidraton dhe ushqen në mënyrë të pasur lëkurën, ka veti qetësuese dhe shëruese për lëkurën e dehidratuar ose të dëmtuar. Është i shkëlqyeshëm për kujdesin e lëkurës pas rrezitjes dhe është i shkëlqyeshëm për djegiet nga dielli pasi ndihmon në shërimin e plagëve dhe gërvishtjeve. Mund të përdoret gjithashtu pas depilimit.

Nuk përmban paraben dhe konservantë të tjerë sintetikë, ngjyra artificiale, produkte nafte ose alkool.