Aloe Vera, 100ml

Aloe Vera, 100ml

Physalis

Çmimi i zakonshëm €13,30 Zbritje

Vaji organik Aloe Vera i Physalis ka veti të jashtëzakonshme hidratuese, qetësuese dhe riparuese falë polisakarideve të tij. Përveç kësaj, duke stimuluar rigjenerimin e lëkurës, ajo përbën një vaj kujdesi për përdorim të përditshëm.

Mund të përdoret si vaj për masazh ose trajtimi për trupin dhe fytyrën.
Mund të përdoret i pastër ose me vajra të tjerë esencialë të Physalis.
Të ruhet në një vend të freskët dhe të errët.