Vivani Superior Dark 89% Xhenxhifil me turmerik, 80g

Vivani Superior Dark 89% Xhenxhifil me turmerik, 80g

Vivani

Çmimi i zakonshëm €3,30 Zbritje

Kjo çokollatë me origjinë të vetme me specialitete të rralla kakao nga Peruja është një mrekulli e vërtetë në aromë. Shija unike, hollë e hidhur e kakaos me nota frutash të frutave të thata i bashkohen përshtypjet pikante të xhenxhefilit të fortë dhe kurkumës "rrënjë" në modë. Shija plotësohet nga aroma pak e maltizuar e sheqerit të imët të luleve të kokosit.

Me 89% kakao një çokollatë për adhuruesit e vërtetë të kakaos.