Vaj për fytyrë nga farat e rrushit, 30ml

Vaj për fytyrë nga farat e rrushit, 30ml

Dr. Pasha

Çmimi i zakonshëm €13,80 Zbritje

Vaji i rrushit Dr. Pasha është i pasur me antioksidant, acide yndyrore esenciale dhe vitamin E. Mbronë dhe hidraton lëkurën e thatë dhe të maturuar. Me përthithje të lehtë, ky vaj hidratues depërton lehtësisht dhe i transporton nutrientët në lëkurë pa e lënë të yndyrshme. Ka efekt dobiprurës për lëkurën me prirje për akne dhe alergji. Parandalon shenjat e plakjes dhe e mbanë lëkurën të re.

Përdorimi: Aplikojeni në lëkurë të pastër, në fytyrë dhe qafë. Masazhojeni butësisht me majet e gishtërinjve. Vaji përthithet shumë shpejtë.