Vaj bazik Jojoba, 100ml

Vaj bazik Jojoba, 100ml

Primavera

Çmimi i zakonshëm €16,90 Zbritje

Vaji i jojobës përmban një sasi të madhe të vitaminave dhe mineraleve. Veprimi: rregullon sekretimin e yndyrës dhe lagështisë dhe ushqen dhe mbron lëkurën. Ka një efekt anti-inflamator. Aplikimi: për lëkurën e thatë dhe të irrituar, për trajtimin e plagëve, rrudhave, akneve dhe ekzemave.

I përshtatshëm për veganë