Ullinj të gjelbërt pa bërthamë, 165g

Ullinj të gjelbërt pa bërthamë, 165g

La Bio Idea

Çmimi i zakonshëm €5,20 Zbritje

Ullinj të gjelbërt pa bërthamë, me cilësi të lartë dhe shije të begatshme. Shtojini ato në sallata, salca, pica apo pjata të tjera sipas dëshirës tuaj. Ato shkojnë veçanërisht mirë me kuzhinën mesdhetare.

Vlerat mesatare ushqyese për 100 g/ml
Vlera e energjisë 646 kJ / 154 kcal
Yndyrë 14.0 g
..nga të cilat acide yndyrore të ngopura 2.0 g
Karbohidratet 2.0 g
..nga të cilat sheqerna 0.0 g
Proteina 1.0 g
Sol 3,4 g

Atribute të veçanta
Organike
I përshtatshëm për veganët