Shpërlarës goje, 300ml

Shpërlarës goje, 300ml

URTEKRAM

Çmimi i zakonshëm €7,90 Zbritje

Shpërlarës i gojës Urtekram në mënyrë efektive shpërlanë zgavrën e gojës, mbron dhëmbët dhe mishrat dhe lë frymë të freskët.

Atribute të veçanta:
I përshtatshëm për veganët