Shampon me matcha ër të gjitha tipet e flokëve, 250ml

Shampon me matcha ër të gjitha tipet e flokëve, 250ml

URTEKRAM

Çmimi i zakonshëm €7,50 Zbritje

Shampon për pastrim të thellë të të gjitha llojeve të flokëve.

Kjo formulë e fuqishme përmban matcha jeshile japoneze të pasur me antioksidantë, acid hialuronik dhe ekstrakte mikroalgash të njohura si pastrues të fuqishëm.

Shamponi Urtekram matcha ndihmon për të hequr butësisht papastërtitë, dhjamin e tepërt, mbetjet e produkteve për modelimin e flokëve dhe shenjat e tjera të ndikimeve të jashtme të dëmshme. Pa ngjyra dhe aroma sintetike, plastifikues, vajra minerale, produkte nafte dhe silikone.