Sapun për bebe, 100g

Sapun për bebe, 100g

Dr. Pasha

Çmimi i zakonshëm €6,20 Zbritje

I butë dhe qetësues!

100% natyral, i butë Dr. Pasha Baby sapuni ushqenë dhe qetëson lëkurën e ndjeshme të bebes.

Vaji ekstra i virgjër i ullirit, argjila koloidale, argjila dhe vaji thelbësor i kamomilës romake kanë një efekt të dobishëm në skuqjen nga pelena, lëkurën e thatë dhe lëkurën e kokës.

Përbërësit: Vaj ulliri, Vaj palme, Gjalpë shea, Vaj kokosi, Hidroksid natriumi, Ujë, Vaj Kastraveci, Argjilë e bardhë, Vaj thelbësor kamomil blu

Kujdes: Shmang kontaktin me sytë. Mbajeni larg nga fëmijët.