Sapun nga kafe dhe karafil, 100g

Sapun nga kafe dhe karafil, 100g

Dr. Pasha

Çmimi i zakonshëm €5,40 Zbritje

Kanella qetësuese dhe vaji esencial i trpikut, në kombinim me kafen dhe kanellën, përmirëson qarkullimin e gjakut dhe ka efekt peeling të butë. Është ideal për kujdesin e lëkurës së thatë dhe lëkurës së dëmtuar, gjithashtu për trajtimin e njollave të errëta në lëkurë. I siguron lëkurës elasticitet dhe butësi, si dhe ndihmon në luftën kundër celulitit.