Pije nga vanila dhe orizi, 1L

Pije nga vanila dhe orizi, 1L

Rice & Rice

Çmimi i zakonshëm €3,90 Zbritje

Pija e re e orizit Rice & Rice është një produkt italian veçanërisht i pasur me përbërës dhe me një shije të mahnitshme. Nuk përmban gluten, laktozë dhe kolesterol, dhe ka pak yndyrë, prandaj mund të konsumohet nga të gjithë. Pihet i nxehtë ose i ftohtë dhe mund të përdoret si zëvendësues i qumështit në ëmbëlsira, pije dhe milkshake.
Orizi përmban karbohidrate komplekse, të cilat e bëjnë atë një burim të rëndësishëm energjie, si dhe vitamina B dhe vitaminë E.
Do ta gjeni në 4 shije të mrekullueshme: Natyrale, vanilje, bajame dhe çokollatë, në pako 1L dhe 200ml.