Pije nga bajamet me kalcium Bio, pa sheqer, 1L

Pije nga bajamet me kalcium Bio, pa sheqer, 1L

Ecomil

Çmimi i zakonshëm €5,20 Zbritje

Pija e bajameve ECOMIL me kalcium ka shije dhe aromë të pasur. Përmban pak yndyrë, nuk përmban sheqer dhe është ideal për ata që ndjekin një dietë vegane dhe jo vetëm pasi nuk përmban përbërës me origjinë shtazore.

E shijshme, e lehtë, lehtësisht e tretshme dhe e pasur me kalcium. Bajame është një burim veçanërisht i mirë i proteinave, prandaj është një alternativë perfekte ndaj qumështit dhe në të gjitha përgatitjet si në kafe, çaj, drithëra, pjekje, për salca ose të thjeshta si një pije e ftohtë freskuese ose e nxehtë.