Petëza nga orizi Bio, 250g

Petëza nga orizi Bio, 250g

OLA BIO

Çmimi i zakonshëm €2,90 Zbritje

Farat e orizit fillimisht zihen me avull për t'i zbutur dhe më pas me presion në cilindra të mëdhenj kemi krijimin e petëzave të orizit në mënyrë që fruti të mos humbasë përbërësit e tij të vlefshëm.
Petëzat e orizit janë ushqim i ekuilibruar në mënyrë të përkryer dhe ofrojnë një mëngjes të pasur ideal për ata që vuajnë nga dispepsi kronike dhe urthi.

Nga natyra nuk përmbajnë gluten.

Ato janë të përshtatshme për muesli, supa, pjata me perime dhe ëmbëlsira.

Kjo drithëra të shijshme janë një bazë e vërtetë e mëngjesit që do t'ju ndihmojë të filloni ditën tuaj të fortë. Qoftë me qumësht me bazë bimore, kos ose kuark, petëzat krokante të orizit janë perfekte për mëngjes ose si një meze të lehtë të shpejtë.