Petëza nga kinoa Bio, 250g

Petëza nga kinoa Bio, 250g

OLA BIO

Çmimi i zakonshëm €2,90 Zbritje

Petëzat e kinoas janë të pasura me fibra, proteina, karbohidrate. Ato janë organike, të shijshme dhe mbi të gjitha të shëndetshme për një vakt të pasur mëngjesi, plot energji!

Ato mund të konsumohen në një pije me bazë bimore të zgjedhjes suaj si bajame, kokosi, oriz ose tërshërë, ose në kos.