Pasta nga misri spagetti, 500g
Pasta nga misri spagetti, 500g

Pasta nga misri spagetti, 500g

Lieke

Çmimi i zakonshëm €3,80 Zbritje

Për një drekë ose darkë të lehtë, provoni makarona misri pa gluten. E bërë për recetë origjinale italiane. Gëzoni shijen e veçantë të këtyre pastave dhe shërbejeni me salcën tuaj të preferuar, me perime ose si shtesë sallatave të ftohta. Për rezultate më të mira përdorni 1l ujë në 100 g makarona, shtoni pak kripë dhe leni ujin të bjerë poshtë. Shto pastën dhe ziej 7-9 minuta.