Musli bars pa gluten nga kaqa, 35g

Musli bars pa gluten nga kaqa, 35g

Cerbona

Çmimi i zakonshëm €0,90 Zbritje

Musli bars Cerbona pa gluten nga kaqa janë bërë nga misri dhe hikërror, të cilët janë përbërës natyralë pa gluten. I shtohen copa boronicë dhe kaqa dhe formohen në shufra. Baret e mueslit kaqa pa gluten janë një burim i lëndëve ushqyese të vlefshme dhe fibrave dietike, kështu që ato mund të integrohen mirë në një dietë të shëndetshme, duke përdorur vetëm përbërës pa laktozë. Ju lehtë mund të merrni dhe hani muesli baret tuaja kudo. Provoni edhe shijet e tjera!