Muesli crunchy nga tërshëra pa gluten, 350g

Muesli crunchy nga tërshëra pa gluten, 350g

Lieke

Çmimi i zakonshëm €5,30 Zbritje

Provoni këtë mëngjes të parezistueshëm me petëza, kokos, çokollatë dhe mjedër. Thjesht duhet të shtoni pijen tuaj të preferuar bimore, qumësht ose kos.
Atribute të veçanta:
Pa gluten
Organike
I përshtatshëm për veganët
Pa laktozë