Lëng nga limoni, 250ml

Lëng nga limoni, 250ml

Voelkel

Çmimi i zakonshëm €2,50 Zbritje

Kompania Voelkel prodhon rreth 180 lloje lëngjesh frutash dhe perimesh, nektarë, lëngje pak të gazuara dhe pije funksionale për më shumë se 70 vjet. Ato janë krejtësisht natyrale, pa shtimin e sheqerit, aromave artificiale dhe ngjyrave. Nga gama e gjerë e lëngjeve Voelkel, zgjidhni nektarin tuaj të preferuar, lëngun e shtrydhur, limonadën ose lëngun pak të gazuar nga frutat ose perimet e shijshme.

Vlerat mesatare ushqyese për 100 g/ml
Vlera e energjisë 123 kJ/ 29 kcal
Yndyrna 0,1 g
..prej të cilave acide yndyrore të ngopura 0.0 g
Karbohidratet 1.7 g
..nga të cilat sheqerna 1.7 g
Proteinat 0,4 g
Kripë 0.0 g