Humus Bio, 180g

Humus Bio, 180g

Probios

Çmimi i zakonshëm €5,30 Zbritje

Chickpea Hummus Orginal është një kremë tipik i Lindjes së Mesme. Një krem i shijshëm dhe prej kadifeje me një shije të veçantë që ndërthur shijen delikate të qiqrave me pikantën e tahinit (ajka e susamit) dhe lëngun e limonit.

E shkëlqyeshme, e servirur në pjekje dhe krutona ose për të shoqëruar perime të freskëta të papërpunuara. Për të përmirësuar shijen, shtoni majdanoz të freskët të grirë.