Gjethe dafine, 20g

Gjethe dafine, 20g

OLA BIO

Çmimi i zakonshëm €2,50 Zbritje

Gjethet e thara të dafinës janë të famshme për aromën dhe shijen e pasur që i japin ushqimit!

Mund të përdoret në salca, tavë dhe peshk.

E gjejmë jo pak edhe në kuzhinën indiane.