Curry pluhur Bio, 40g

Curry pluhur Bio, 40g

OLA BIO

Çmimi i zakonshëm €2,00 Zbritje

Curry është një pluhur mjaft pikant, i cili është një përzierje erëzash të bëra nga koriandër, qimnon, farat e koprës, shafran i Indisë, kokrrat e piperit dhe piperin e kuq djegës.

Jepni shije të pabesueshme orientale pjatave tuaja!