Sapun nga menta, 100g

Sapun nga menta, 100g

Dr. Pasha

Çmimi i zakonshëm €5,40 Zbritje

Vaji esencial i pepermintit i kombinuar me gjethet e copëtuara të mintit stimulon rigjenerimin dhe rigjallërimin e qelizave të lëkurës. I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, veçanërisht për lëkurën e yndyrshme dhe të kombinuar. Pastron thellësisht poret e mbyllura, ushqen, freskon dhe qetëson.

Përdorimi: Rekomandohet të përdoret 2 herë në ditë, në mëngjes dhe mbrëmje. Masazhojeni sapunin butësisht në lëkurë dhe pastaj shpërlajeni me ujë. Përdorimi i rregulltë i sapunit gjatë dushit dhe pastrimi i përditshëm i fytyrës, rigjallërojnë dhe ushqejnë lëkurën, duke e lënë atë të butë dhe të hidratuar.